Ahmet Civelek

Ahmet Civelek

Ahmet Civelek New York'ta doğdu ve İstanbul'da büyüdü. New York Pratt Institute'teki öğreniminin ardından Londra'daki Central St. Martin'de bir yıl boyunca güzel sanatlar üzerine eğitim aldı. 2010 yılında tekrar New York'a taşınarak o dönemki --ve şimdiki-- çalışmaları ile doğrudan ilişkili olan The Destruction Company isimli şirketi kurdu.

 

2011'de The Destruction Company'nin kapanmasını takiben tekrar sanata dönen Civelek, New York'ta yaşamaya ve çalışmaya devam ediyor ve düzenli olarak Londra ve İstanbul'u ziyaret ediyor.

 

sanatçının eserleri

Sanatçı Başvuru Formu

Sanatçı başvurusu için biyografinizi, son dönem çalışmalarınızın görsellerini ve açıklamalarını içeren portfolyonuzu sisteme yükleyerek bize iletebilirsiniz. Video çalışmalar için bize link iletebilir ya da izleme kopyalarını artnivo.com project space adresine USB ya da DVD içinde postalayabilirsiniz. USB ve DVD’ler adresinize geri gönderilmeyecektir, dolayısıyla orijinal eseri değil, izleme kopyalarını gönderiniz. Sanatçının verdiği e-posta adresi üzerinden iletişime geçilerek, başvurulara bir ay içinde yanıt verilecektir
artnivo.com project space
Sadi Konuralp Cad. Nejat Eczacıbaşı Binası No:5B 34433 Şişhane /İstanbul

Ad Soyad Telefon
Mail Portfolyo
Dosya Ekle