Ahmet Rüstem Ekici

Ahmet Rüstem Ekici

1983 Adana doğumlu.

İstanbul'da çalışıyor ve yaşıyor.

 

Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı eğitiminin ardından sahne, TV stüdyo tasarımına ve sanat yönetmenliğine yönelmiştir. Hem insan ve hem kamera açılarına göre tasarladığı onlarca dekor, TV stüdyo tasarımının yanı sıra 3D çizimler, mekana özgü yerleştirmeler ile sanat çalışmalarına devam etmektedir.

 

2014 yılında tamamladığı Node Center Curatorial Studies sanat yazımı kurslarının ardından sanat blogu kurarak, güncel sergiler hakkında bloguna, çeşitli dergi ve sosyal medya platformlarına sanat ve sergi yazıları yazmaktadır. 

 

Nesrin Esirtgen Collection Open Call/Open Door sergisinde mekana özgü yerleştirmesi ile yer almıştır. TAI,ITKIB,LSA gibi moda,tekstil ve mekan tasarımı yarışmalarında çeşitli ödülleri vardır. 

sanatçının eserleri

Sanatçı Başvuru Formu

Sanatçı başvurusu için biyografinizi, son dönem çalışmalarınızın görsellerini ve açıklamalarını içeren portfolyonuzu sisteme yükleyerek bize iletebilirsiniz. Video çalışmalar için bize link iletebilir ya da izleme kopyalarını artnivo.com project space adresine USB ya da DVD içinde postalayabilirsiniz. USB ve DVD’ler adresinize geri gönderilmeyecektir, dolayısıyla orijinal eseri değil, izleme kopyalarını gönderiniz. Sanatçının verdiği e-posta adresi üzerinden iletişime geçilerek, başvurulara bir ay içinde yanıt verilecektir
artnivo.com project space
Sadi Konuralp Cad. Nejat Eczacıbaşı Binası No:5B 34433 Şişhane /İstanbul

Ad Soyad Telefon
Mail Portfolyo
Dosya Ekle