Alos Çavdar Sizin İçin Seçti

Serenay Şahin - PERİFERİ artnivo’nun sanatçıları arasında yaptığım seçimde, ilk ilgimi çeken Serenay Şahin’in “Periferi” isimli eseri olacaktir. Eserin yalınlığı ve kişiyi birden çok duyguya itebilmesi beni derinden etkiledi. “Periferi”, özellikleri ile sahip olmayı isteyebileceğim bir eser.

Volkan Aslan - KIYMETLİ BÜYÜKLERİM artnivo’da diğer seçimlerim iki adet fotoğraf çalışması olacak. Bunlardan bir tanesi Volkan Aslan’ın Kıymetli Büyüklerim adlı eseri. Bu çalışmada benim ilgimi ilk çeken unsur, bir düğün fotoğrafının üzerinde kolaj tekniğini kullanmanın bende ironik bir etki yaratmış olması. Bu özelliklerinden dolayı eserin bende uyandırdığı enerji cok hoşuma gitti.

Jacqueline Roditi - I HAD A DREAM WITHIN A DREAM Seçeceğim diğer fotoğraf Jacqueline Roditi’nin “I Had A Dream Within A Dream” isimli çalışması. Sanatçının kendi gözünden derinlikle beraber hayallerine bakıyormuş hissi beni baska duygulara yönlendirdi. Kişiyi içine çeken ve her defasında tekrardan bakıldığında eseri başka yorumladığım etkileyici bir çalışma olmuş. Bu anlamda, Jacqueline’in eseri bu seçkimde mutlaka yer almalıydı ve kullandığı siyah beyaz renk seçeneği de beni yakalayan nokta oldu.

Selin Balci - AFRİKA II Selin Balci “Afrika II” adlı işi beni heyecanlandıran bir çalışma oldu. Sanatçının bakterilerle oluşturduğu kıtalar benim her zaman ilgimi çeken egzotik düşleri kurduğum bir dünya yaratmış. Ara ara o dünyaya girip kaybolmak bende sakinlik hissi yaratıyor.

Sanatçı Başvuru Formu

Sanatçı başvurusu için biyografinizi, son dönem çalışmalarınızın görsellerini ve açıklamalarını içeren portfolyonuzu sisteme yükleyerek bize iletebilirsiniz. Video çalışmalar için bize link iletebilir ya da izleme kopyalarını artnivo.com project space adresine USB ya da DVD içinde postalayabilirsiniz. USB ve DVD’ler adresinize geri gönderilmeyecektir, dolayısıyla orijinal eseri değil, izleme kopyalarını gönderiniz. Sanatçının verdiği e-posta adresi üzerinden iletişime geçilerek, başvurulara bir ay içinde yanıt verilecektir
artnivo.com project space
Sadi Konuralp Cad. Nejat Eczacıbaşı Binası No:5B 34433 Şişhane /İstanbul

Ad Soyad Telefon
Mail Portfolyo
Dosya Ekle