Altan Gürman ve Operasyonel İmge

Bağımsız küratör, yazar ve MIT (Massachusetts Institute of Technology) doktora öğrencisi Duygu Demir, 9 Ocak Perşembe akşamı 19:00’da Arter Atölye’de “Altan Gürman ve Operasyonel İmge” başlıklı bir konuşma gerçekleştirecek.

 

Arter’de devam eden Altan Gürman başlıklı sergiye eşlik eden yayın için Askeri Bir Miras ve Taktiksel Bir Tahribat başlıklı bir metin kaleme alan Demir konuşmasında, Gürman’ın üretimini “operasyonel imge” terimi aracılığıyla ve bugünün sanatsal pratikleriyle ilişkilendirerek yorumlayacak.

 

Arter Atölye’de gerçekleşecek etkinliğe katılım ücretsiz olacak.

Sanatçı Başvuru Formu

Sanatçı başvurusu için biyografinizi, son dönem çalışmalarınızın görsellerini ve açıklamalarını içeren portfolyonuzu sisteme yükleyerek bize iletebilirsiniz. Video çalışmalar için bize link iletebilir ya da izleme kopyalarını artnivo.com project space adresine USB ya da DVD içinde postalayabilirsiniz. USB ve DVD’ler adresinize geri gönderilmeyecektir, dolayısıyla orijinal eseri değil, izleme kopyalarını gönderiniz. Sanatçının verdiği e-posta adresi üzerinden iletişime geçilerek, başvurulara bir ay içinde yanıt verilecektir
artnivo.com project space
Sadi Konuralp Cad. Nejat Eczacıbaşı Binası No:5B 34433 Şişhane /İstanbul

Ad Soyad Telefon
Mail Portfolyo
Dosya Ekle