Artnivo.com'un Sanatçılarının İşlerinden Oluşan ilk Sergi..

Artnivo.com'un sanatçılarının işlerinden oluşan ilk sergi "Yalnız ve Kalabalık" ile KHAS sanat galerisi açılıyor!

Galeri KHAS ilk sergisini 1 Nisan'da açıyor!

Cibali'deki Kadir Has Üniversitesi yeni bir galeriyle çağdaş sanat dünyasına açılıyor.
Bugün Kadir Has Üniversitesi olarak kullanılan bina, yüzyıl başında inşa edilen ve geç Osmanlı döneminin ilk sanayi yapılarından biri olan Cibali’deki Tütün Fabrikası'nın dönüstürülmesiyle elde edildi. Şimdi, binanın bir bölümü yeni bir işlev kazandırılarak GALERİ KHAS oluşturuluyor. Galeri hem kimliğiyle hem de özgün ve farklı mimarisiyle şehrin sanat hayatına yeni ivme getirmeyi hedefliyor. Galeri KHAS ilk sergisini "Yalnız ve Kalabalık" başlığı altında 1 Nisan’da açıyor. Galerinin yöneticiliğini üstlenen Kadir Has Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman, galeriyi çağdaş sanat konusunda çalışan yerli ve yabancı kurumların, sanatçıların ve ilgili diğer çevrelerin buluştuğu bir platform olarak tasarlıyor. İlk serginin de küratörlüğünü üstlenen Hasan Bülent Kahraman, artnivo.com tarafından temsil edilen genç sanatçıların işlerinden yaptığı "Yalnız ve Kalabalık" adını taşıyan sergide 10 sanatçının yeni medya işlerine odaklanıyor.

1 Nisan - 30 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek sergide, Alper Aydın, Can Akgümüş, Erdal İnci, Jacqueline Roditi, Hayal İncedoğan, Mete Ersöz, Basako, Sibel Diker, Hasan Deniz ve Zeynep Beler'in fotoğraf, video ve neon işleri yer alıyor.

Sanatçı Başvuru Formu

Sanatçı başvurusu için biyografinizi, son dönem çalışmalarınızın görsellerini ve açıklamalarını içeren portfolyonuzu sisteme yükleyerek bize iletebilirsiniz. Video çalışmalar için bize link iletebilir ya da izleme kopyalarını artnivo.com project space adresine USB ya da DVD içinde postalayabilirsiniz. USB ve DVD’ler adresinize geri gönderilmeyecektir, dolayısıyla orijinal eseri değil, izleme kopyalarını gönderiniz. Sanatçının verdiği e-posta adresi üzerinden iletişime geçilerek, başvurulara bir ay içinde yanıt verilecektir
artnivo.com project space
Sadi Konuralp Cad. Nejat Eczacıbaşı Binası No:5B 34433 Şişhane /İstanbul

Ad Soyad Telefon
Mail Portfolyo
Dosya Ekle