Contemporary Istanbul, 13 – 16 Kasım 2014'de İstanbul Lütfi Kırdar'da..

Contemporary Istanbul, 13 – 16 Kasım 2014'de İstanbul Lütfi Kırdar'da..

Contemporary Istanbul yaklaşıyor…

Türkiye’nin ve bölgenin en önemli uluslararası çağdaş sanat fuarlarından biri olan Contemporary Istanbul’a sayılı günler kaldı. Bu yıl 9.yılını kutlayan fuar, 650 sanatçı, 3000 eser, 22 ülkeden 95 çağdaş sanat galerisi ile beraber 75.000’den fazla ziyaretçiyi İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ve İstanbul Kongre Merkezi’nde buluşturacak.

Avrupa’dan, Balkanlar’dan, Orta Doğu’dan ve 2014 senesinin konuk ülkesi olan Çin’den çağdaş sanata kapılarını açacak olan Contemporary Istanbul, yeni medya bölümü Plugin ile çağdaş sanatın geleceğini ve Türkiye’den ve dünyadan çağdaş sanatı keşfetmek için eşsiz bir görüş sağlıyor.

Contemporary Istanbul’a ‘Emerging Galleries’ kategorisinde katılacak olan Artnivo, sanatçılarının eserlerini izleyicilerle birebir buluşturacak.

Artnivo Stand No : LK606

13 – 16 Kasım 2014

http://contemporaryistanbul.com/tr

Sanatçı Başvuru Formu

Sanatçı başvurusu için biyografinizi, son dönem çalışmalarınızın görsellerini ve açıklamalarını içeren portfolyonuzu sisteme yükleyerek bize iletebilirsiniz. Video çalışmalar için bize link iletebilir ya da izleme kopyalarını artnivo.com project space adresine USB ya da DVD içinde postalayabilirsiniz. USB ve DVD’ler adresinize geri gönderilmeyecektir, dolayısıyla orijinal eseri değil, izleme kopyalarını gönderiniz. Sanatçının verdiği e-posta adresi üzerinden iletişime geçilerek, başvurulara bir ay içinde yanıt verilecektir
artnivo.com project space
Sadi Konuralp Cad. Nejat Eczacıbaşı Binası No:5B 34433 Şişhane /İstanbul

Ad Soyad Telefon
Mail Portfolyo
Dosya Ekle