Şebnem Alkın

Galatasaray Lisesi ve Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünü'nü bitirdikten sonra Amerika Birleşik Devletleri'nde University of South Florida'da Pazarlama odaklı MBA yaptı. İlaç sektöründe uzun yıllar Pazarlama Müdürü olarak çalıştı. Okan Üniveristesi'nde doktora yaparken e-ticaret desrleri verdi. 2014 yılında sanatın daha geniş kitlelere ulaşması ve genç sanatçıların desteklenmesi vizyonuyla artnivo.com'u kurdu ve halen artnivo.com'da yöentici olarak çalışmaktadır.

E-mail: sebnemalkin@artnivo.com

Alkan Eraltan

Galatasaray Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümünü bitirdikten sonra aktif çalışma hayatına katılmış, WPP İletişim Grubu, Turkcell ve Doğan Yayın Holding’te üst düzey yönetici pozisyonlarında çalışmıştır. Halen Yıldız Holding bünyesinde Pazarlama Servisleri Grup Direktörü olarak profesyonel yaşamına devam etmektedir; artnivo.com'un kurucu ortağıdır ve Bilgi Üniversitesi master programı Next Academy’de Çoklu Marka Yönetimi dersi vermektedir.

E-mail: alkaneraltan@artnivo.com

Özge İnal

Ankara’da Hacettepe Üniversitesi’nde ‘Sosyoloji’ lisansını ve Londra’da Westminster Üniversitesi’nde ‘Görsel Kültür’ bölümünde ‘Müzeler, Galeriler ve Güncel Kültür’ yüksek lisansını tamamladı. Dirimart, Kai Middendorff Galeri ve Victoria & Albert Müzesi’nde çalıştıktan sonra, şimdi artnivo.com’da direktör olarak görev almaktadır.

E-mail:ozgeinal@artnivo.com

Sanatçı Başvuru Formu

Sanatçı başvurusu için biyografinizi, son dönem çalışmalarınızın görsellerini ve açıklamalarını içeren portfolyonuzu sisteme yükleyerek bize iletebilirsiniz. Video çalışmalar için bize link iletebilir ya da izleme kopyalarını artnivo.com project space adresine USB ya da DVD içinde postalayabilirsiniz. USB ve DVD’ler adresinize geri gönderilmeyecektir, dolayısıyla orijinal eseri değil, izleme kopyalarını gönderiniz. Sanatçının verdiği e-posta adresi üzerinden iletişime geçilerek, başvurulara bir ay içinde yanıt verilecektir
artnivo.com project space
Sadi Konuralp Cad. Nejat Eczacıbaşı Binası No:5B 34433 Şişhane /İstanbul

Ad Soyad Telefon
Mail Portfolyo
Dosya Ekle