Tuna Ofis’te Çağdaş Sanat - LESS İS A BORE

Tuna Ofis’te Çağdaş Sanat
LESS IS A BORE

Basako l Mete Ersöz l Neslihan Karaağaç l Özlem Demirel l Seçil Erel l Şakir Gökçebağ / 12.04.2018 - 08.06.2018

artnivo.com sanatçıları “Tuna Ofis’te Çağdaş Sanat” projesi ile bir araya geliyor. Projenin açılış sergisi “LESS IS A BORE”, Basako, Mete Ersöz, Neslihan Karaağaç, Özlem Demirel, Seçil Erel ve Şakir Gökçebağ’ı ağırlıyor.

Modern mimarinin tekdüzeliğine tepki olarak, postmodern mimarinin öncülerinden Robert Venturi tarafından ortaya çıkan “Less is a bore” sloganı sergiye yönünü veriyor. Postmodern mimarinin benimsediği şekilde abartan, karikatürize eden, nedensiz ve keyfi biçimler, reklam ışıkları gibi mimari öğeler sergide sanatçılar tarafından yeniden yorumlanarak Tuna Ofis binasının katlarına yerleştiriliyor.

“LESS IS A BORE”, 12 Nisan – 08 Haziran 2018 tarihleri arasında Tuna Ofis’te görülebilir. 


İletişim:
art@artnivo.com
T: 0212 225 63 26


Adres:
Tuna Ofis Genel Müdürlük
Bağlarbaşı Kısıklı Cad. No.18
34692 Altunizade
İstanbul 


Ziyaret Saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00

Sanatçı Başvuru Formu

Sanatçı başvurusu için biyografinizi, son dönem çalışmalarınızın görsellerini ve açıklamalarını içeren portfolyonuzu sisteme yükleyerek bize iletebilirsiniz. Video çalışmalar için bize link iletebilir ya da izleme kopyalarını artnivo.com project space adresine USB ya da DVD içinde postalayabilirsiniz. USB ve DVD’ler adresinize geri gönderilmeyecektir, dolayısıyla orijinal eseri değil, izleme kopyalarını gönderiniz. Sanatçının verdiği e-posta adresi üzerinden iletişime geçilerek, başvurulara bir ay içinde yanıt verilecektir
artnivo.com project space
Sadi Konuralp Cad. Nejat Eczacıbaşı Binası No:5B 34433 Şişhane /İstanbul

Ad Soyad Telefon
Mail Portfolyo
Dosya Ekle