Biz Kimiz

artnivo.com yeni, farklı ve seçilmiş çağdaş sanat eserlerinin galeri mekanından çıkıp daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak için kurulmuş online çağdaş sanat platformudur.

Amacımız, yeni ve geleceği olan sanatçıların işlerini bulup seçmenin yanı sıra, çağdaş sanatın özel isimlerini bir araya getirerek, bireysel ve kurumsal koleksiyonerlere olduğu gibi bağımsız sanatseverlere de ulaşarak, çağdaş sanatı desteklemektir. Sanatsal birikimimizi koleksiyon oluşturmada sizinle paylaşmayı, küratoryal kadromuzla seçtiğimiz eserleri size en kolay yoldan ulaştırmayı ve çağdaş sanatın gelişimine katkıda bulunmayı hedefleyen artnivo.com, henüz ilk adımlarını attığından beri, disiplinli ve hedefe yönelik çalışma şekliyle, uzun süren ciddi bir analizin ve sonrasında sentezin sonucunda siz sanatseverlerin ve bireysel veya kurumsal her alandaki koleksiyonerlerin, çağdaş sanatın bugününü ve geleceğini takip edebileceği eşsiz bir platform olma yolunda ilerliyor.

detaylı tanıtım metni

 

Sanatçı Başvuru Formu

Sanatçı başvurusu için biyografinizi, son dönem çalışmalarınızın görsellerini ve açıklamalarını içeren portfolyonuzu sisteme yükleyerek bize iletebilirsiniz. Video çalışmalar için bize link iletebilir ya da izleme kopyalarını artnivo.com project space adresine USB ya da DVD içinde postalayabilirsiniz. USB ve DVD’ler adresinize geri gönderilmeyecektir, dolayısıyla orijinal eseri değil, izleme kopyalarını gönderiniz. Sanatçının verdiği e-posta adresi üzerinden iletişime geçilerek, başvurulara bir ay içinde yanıt verilecektir
artnivo.com project space
Sadi Konuralp Cad. Nejat Eczacıbaşı Binası No:5B 34433 Şişhane /İstanbul

Ad Soyad Telefon
Mail Portfolyo
Dosya Ekle