Sanat Danışmanlığı

KİŞİSEL

artnivo.com ayrıcalıklı koleksiyon oluşturmak isteyen koleksiyoner ve koleksiyonerliğe adım atmayı arzu eden sanat severlere sanat danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Bu hizmet kapsamında artnivo.com'un öncelikli yaklaşımı, koleksiyonerin hedefini, estetik zevkini, 'yatırım' boyutunu, ayırmak istediği bütçesini anlamak, buna bağlı bir yol haritası çizmeyi planlamaktır. Her koleksiyonun ünik bir tavra sahip olması ve karakteristik olmasını önemsediğimiz için, koleksiyonerin yaşam tarzınının, iş yaşamının, kişisel beğeni ve ilgi alanlarını, yapılan seçkinin yansıtmasını hedefliyoruz.

Koleksiyonerliğe adım atmak isteyenlere, sanatı yakınlaştırmak, kendi zevklerini keşfetmelerine yardımcı olmak, koleksiyonlarını doğru ve nitelikli şekilde kurgulanmasını sağlayan artnivo.com'da 'Sanat Danışmanlığı' hizmeti, koleksiyona eser alımı ile sınırlı kalmaz. Eserin gerektiği gibi paketlenmesi, profesyonel ekip ile ulaştırılması, sergilenmesi ve arşivi konusunda da profesyonel ekibimiz yardımcı olmaktadır.

Bugün geçmişte olduğundan daha fazla uluslararası sanat fuarları, galeri sergileri, bienaller ve müze sergileri organize edilmekte. Ekip olarak profesyonellik anlayışımız kapsamında, sanat hareketlerinin, yükselen sanatçıların, trendlerin yakın izleyicisiyiz. Sanat piyasındaki hareketliliği yakalamamız koleksiyonerlerimizin yoğun tempoları arasında sanata ayıracakları vaktin nitelikli hale gelmesini kolaylaştırıyor.

 

KURUMSAL

Özel koleksiyonların yanı sıra, kurum koleksiyonları için de çalışmalarımızı yürütüyoruz. İstiyoruz ki yaşadığımız, çalıştığımız, havasını soluduğumuz mekanların uygun olan her noktasında sanat bulunsun. Günlük akış içinde aslında yaşadığımızı unutmayalım. Bu bir ofis köşesi olabilirken, bir hastane koridoru da olabilsin, tatile gittiğimiz bir otel, asansörü beklediğimiz plazada koridor, iş yemeğinde bize servis eden garsonun arkasında gözümüze çarpan restoran duvarı…

'Sanat Danışmanlığı' uzmanlığını, ortak kullanım mekanlarına taşırken ofis, şirket, otel, restoran, hastane ve benzeri alanlarda sizin ve çalışanınızın estetik zevki, şirket misyonu, bütçe önceliklerini gözeterek sizin için koleksiyonu adım adım kürate ediyoruz.

Detaylı bilgi için sanat danışmanımızdan randevu alın.

E-Mail: art@artnivo.com

Telefon: 0(212) 225 63 26

Sanatçı Başvuru Formu

Sanatçı başvurusu için biyografinizi, son dönem çalışmalarınızın görsellerini ve açıklamalarını içeren portfolyonuzu sisteme yükleyerek bize iletebilirsiniz. Video çalışmalar için bize link iletebilir ya da izleme kopyalarını artnivo.com project space adresine USB ya da DVD içinde postalayabilirsiniz. USB ve DVD’ler adresinize geri gönderilmeyecektir, dolayısıyla orijinal eseri değil, izleme kopyalarını gönderiniz. Sanatçının verdiği e-posta adresi üzerinden iletişime geçilerek, başvurulara bir ay içinde yanıt verilecektir
artnivo.com project space
Sadi Konuralp Cad. Nejat Eczacıbaşı Binası No:5B 34433 Şişhane /İstanbul

Ad Soyad Telefon
Mail Portfolyo
Dosya Ekle