Neslihan Karaağaç Sizin için Seçti

ayinsanatçısı Ben kendi koleksiyonumun ikinci ayağını oluştururken genç Türk sanatçılar ile yola çıktım. Başlarda sadece gözüme hitap eden eserleri toplarken zamanla bilinçlenip, bilgilendim. İşlerin bana yansıttıkları, düşündürdüklerinin üzerine onu yaratan sanatçının da düşüncelerini koydum. Elimden geldiği kadar da beğendiğim sanatçıların yaratım süreçlerine tanıklık etmeye calıştım. Böylelikle sanat yolculuğum daha anlam kazandı.

aynanın hafızası Can Akgümüş - Aynanın Hafızası artnivo.com'un zengin sanatçı kadrosuna göz attığımda ise ilk olarak Can Akgümüş’ün yağlı boya tadında olan Aynanın Hafızası serisi gözüme çarpıyor. Yansıtmış, kesmiş, parçalamış ve tekrar birleştirmiş. Can harika işler yapmış.

istiklalcaddesi Erdal İnci - İstiklal Caddesi İkinci olarak uzun zamandır çok büyük zevkle topladığım ve en son Alex Prager’in Face In The Crowd çalışması ile zenginleştirdiğim video-art koleksiyonuma katmak için Erdal İnci’nin birbirinden güzel işleri arasında İstiklal Caddesi çalişmasını seçerdim. Hareketin, ritmin, tekrarın etkisi ile seyredince daha da kuvvetli bir etki ile sizi içine çeken bir çalışma olmuş. Ayrica Hayal İncedoğan’in işlerini uzun zamandır severek takip ettiğim icin ondan bir neon isikli yerlestirme, Alican Leblebici'den de çok etkili olduğunu düşündüğüm Çagların Yeni Düzeni isimli portre çalışmasını seçerdim.

çağların yeni düzeni Alican Leblebici - Çağların Yeni Düzeni Sanatı bir tik uzaklığımıza bu kadar kıymetli sanatçı kadrosu ile taşıdığı için ayrıca Artnivo ekibini tebrik ediyor, başarılar diliyorum.

Sanatçı Başvuru Formu

Sanatçı başvurusu için biyografinizi, son dönem çalışmalarınızın görsellerini ve açıklamalarını içeren portfolyonuzu sisteme yükleyerek bize iletebilirsiniz. Video çalışmalar için bize link iletebilir ya da izleme kopyalarını artnivo.com project space adresine USB ya da DVD içinde postalayabilirsiniz. USB ve DVD’ler adresinize geri gönderilmeyecektir, dolayısıyla orijinal eseri değil, izleme kopyalarını gönderiniz. Sanatçının verdiği e-posta adresi üzerinden iletişime geçilerek, başvurulara bir ay içinde yanıt verilecektir
artnivo.com project space
Sadi Konuralp Cad. Nejat Eczacıbaşı Binası No:5B 34433 Şişhane /İstanbul

Ad Soyad Telefon
Mail Portfolyo
Dosya Ekle