Öner Kocabeyoğlu Sizin İçin Seçti

Ali Şentürk - SANA GÜL BAHÇESİ VADETMEDİM Ali Şentürk koleksiyonumda işleri olan ve takip ettiğim bir sanatçı.Eserlerini üretirken geçirdiği çok katmalı düşünce yapısını beğeniyor ve takdir ediyorum. Aynı adlı sergisinin bütünlüklü hikayesinin bir parçası olan bu eseri koşuşturmalı hayatlarımızda unuttuğumuz hayatları çarpıcı bir biçimde anımsattı.

Leyla Emadi - THIS IS NOT A GUN Birçok kavramın ve bilginin anlam ve algısının değiştirilerek sunulduğu, koşullara ve çıkarlara göre şekillendirildiği günümüzde, Leyla Emadi’nin eseri bana göre bu kavramları çok net anlatmış.

Özge Topçu - KÜMES II Son on yılda yaşadığımız çevremiz hızlı bir biçimde tekrar şekilleniyor. Bu hızlı değişim de bazen bize organik olmayan ve yapay, empoze edilen yeni mekanlar sunuyor. Özge Topçu’nun eseri değişen mimari çevrenin neyi, nasıl şekillendirdiğini düşündürüyor bana. Kümes daha teknolojik bir sistemle yapılınca yine kümes değil mi; ya da parlak kümeslerin içinde miyiz?

Sibel Diker - HEART AND REASON Sanatçının bu işi toplumda bireylerin birbirine iyice kayıtsızlaştığı günümüzde; çok renkli ve hareketli görünen hayatımızda aslında insan ilişkilerindeki tekdüzeliğe bana göre güzel dokunmuş bir üretim.

Sanatçı Başvuru Formu

Sanatçı başvurusu için biyografinizi, son dönem çalışmalarınızın görsellerini ve açıklamalarını içeren portfolyonuzu sisteme yükleyerek bize iletebilirsiniz. Video çalışmalar için bize link iletebilir ya da izleme kopyalarını artnivo.com project space adresine USB ya da DVD içinde postalayabilirsiniz. USB ve DVD’ler adresinize geri gönderilmeyecektir, dolayısıyla orijinal eseri değil, izleme kopyalarını gönderiniz. Sanatçının verdiği e-posta adresi üzerinden iletişime geçilerek, başvurulara bir ay içinde yanıt verilecektir
artnivo.com project space
Sadi Konuralp Cad. Nejat Eczacıbaşı Binası No:5B 34433 Şişhane /İstanbul

Ad Soyad Telefon
Mail Portfolyo
Dosya Ekle