Hayal İncedoğan

Hayal İncedoğan
 

1980 yılında İzmir´de doğdu. Sanatçı çalışmalarını İzmir ve İstanbul´da sürdürüyor.

2004 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümünde lisans ve 2008 yılında aynı üniversitede yüksek lisans eğitimini tamamladı.

2007 yılında NY School of Visual Arts Üniversitesi´nin Resim ve Mixed Medya bölümünün bursu ile yeni medya alanında çalışarak bir ´Open Studio´ sergisi hazırladı.

2005 yılından bu yana Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde akademisyen olarak çalışıyor.

Geçtiğimiz günlerde; 1950 tarihli bir şarkıdan esinli olan ´Leylak Şarabı Vol.I´ isimli ikinci kişisel sergisini Art ON İstanbul´da sergilemiş olan sanatçı, şu günlerde bu uzun soluklu projenin ikinci ayağı için çalışıyor.

Eserleri bugüne kadar ABD, Almanya, Macaristan, İspanya, Finlandiya gibi ülkelerde çeşitli müze ve kurumlarda gösterildi.

Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi Sanat Koleksiyonu, Proje 4L Elgiz Çağdaş Sanat Müzesi Koleksiyonu, Huma & Nahit Kabaçı Koleksiyonu, T.C Dışişleri Bakanlığı Koleksiyonu ve bazı özel koleksiyonlarda eserleri bulunuyor.

sanatçının eserleri

Bir İhtimal Daha Var

Bir İhtimal Daha Var

Hayal İncedoğan

16000,00TL+ KDV

Bir İhtimal Daha Var

Hayal İncedoğan

Aşktan Bahsederken

Hayal İncedoğan

Neden Herşey Bu Kadar Bulanık

Neden Herşey Bu Kadar Bulanık

Hayal İncedoğan

Neden Herşey Bu Kadar Bulanık

Hayal İncedoğan

Sanatçı Başvuru Formu

Sanatçı başvurusu için biyografinizi, son dönem çalışmalarınızın görsellerini ve açıklamalarını içeren portfolyonuzu sisteme yükleyerek bize iletebilirsiniz. Video çalışmalar için bize link iletebilir ya da izleme kopyalarını artnivo.com project space adresine USB ya da DVD içinde postalayabilirsiniz. USB ve DVD’ler adresinize geri gönderilmeyecektir, dolayısıyla orijinal eseri değil, izleme kopyalarını gönderiniz. Sanatçının verdiği e-posta adresi üzerinden iletişime geçilerek, başvurulara bir ay içinde yanıt verilecektir
artnivo.com project space
Sadi Konuralp Cad. Nejat Eczacıbaşı Binası No:5B 34433 Şişhane /İstanbul

Ad Soyad Telefon
Mail Portfolyo
Dosya Ekle